Џет-Сет
8. October 2016 - 15:02

Го запали Инстаграм: Сека Алексиќ објави нова слика од Јаков

Сека Алексиќ ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков, кој го роди пред неколку недели, едноставно го обожува. Фолк ѕвездата објави нова фотографија од својот наследник, која ги наѓепса нејзините обожаватели.

-Мојот свет... - напиша Сека и објави фотографија на која е Јаков.

Фотографијата за само еден час доби дури 16.000 лајкови на Инстаграм, а сите на социјалните мрежи беа воодушевени.