Бизарно но вистинито
22. јуни 2016 - 12:23

Го претепала две-годишниот син, се снимила и видеото му го пратила на сопругот како казна за...

Руската полиција истражува случај на злоупотреба, откако на интернет се појави видео на кое се гледа жена по име Татјана го тепа својот двегодишен син за да го казни сопругот кој ја напуштил.
 
Видеото е снимено во семејна куќа во Ростов, по што му го испратила на таткото на детето...
 
Локалните медиуми објавија дека Татјана била бесна кога заминал нејзиниот сопруг и најавил дека сака развод.
 
- Го уценувала сопругот со снимката, а ја пратила и на неговата сестра, - изавил неименуван извор.
 
Лекарите изјавиле дека детето претрпело модринки, но дека нема да има трајни последици. 
 
Неговото семејство, пак се загрижило да не има последици во менталното здравје. По тепањето, малиот Саша станал срамежлив и не сакал да разговара со возрасни. Неговата баба и тетка се борат за старателство вер него.