Џет-Сет
23. November 2015 - 9:11

Гламурозно: Еве како беа дотерани гостите на свадбата на Северина

Северина и Игор приредија спектакуларна српска свадба, на која присуствуваа 600 гости.

Тие за оваа вечер избраа многу елегантна и одмерена облека, а потоа и се пофалија на социјалните мрежи.