Живот
17. February 2017 - 18:55

Ги излуде мажите: Се соблече ќерката на Миле Китиќ

Ќерката на Миле Китиќ, Елена е доста сексипилна девојка и со фотографиите во бикини ги остава без здив сите, а посебно машкиот дел.

Амазонската убавина која ја имаа оваа девојка ги излудува мажите.

Таа објави неколку фотографии на кои изгледа доста атрактивно, а костимот за капење ги открива нејзините атрибути на кои секоја млада дама би можела подзавиди.

Покрај нејзините фотографии, секако имаше позитивни коментари.