Џет-Сет
13. September 2017 - 20:22

Ги исфрли градите во преден план: Обожавател и го напиша најбезобразниот коментар

Српската пејачка Катарина Остојиќ редовно објавува провокативни фотографии на Инстаграм, со кои ги воодушевува обожавателите.

Таа блескаше во црна облека, а бујните гради ги стави во прв план.

Меѓутоа, покрај бројните позитивни коментари од фановите, се најде и најбезобразниот од сите.

„Да те испрскам по градите“ и напиша еден обожавател.