Македонија
24. јуни 2019 - 21:59

Фрлиле запалива течност пред кафе бар во Скопје- нема повредени

Во СВР Скопје вчера во 22 часот било пријавено дека пред кафе бар на улица „Горно Лисиче“ во Скопје две лица фрлиле запалива течност.

Повредени лица нема, а делумно оштетена е само влезната врата од објектот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.