Џет-Сет
11. November 2015 - 22:51

Фотографија од минатото: Еве како изгледала Јелена пред силиконите!

Популарната пејачка Јелена Карлеуша на Твитер сподели фотографија од далечната 1996 година. Сликана е во Мелбурн, а воедно покажа и како изгледала на неполни 18 години.
 
Фановите коментираат дека пејачката не се променила многу, иако поминале скоро 20 години од кога е направена фотографијата.
 
Погледнете како изгледала пред силиконите една од најголемите балкански модни икони.