Живот
1. May 2017 - 20:36

Филип е познат пластичен хирург: Тој вежба на својата сопруга Ана и еве што направи од неа!

Кога ќе слушнете колку пати оваа жена ги оперирала градите, имала липосукција, или ставила силикони во задникот, одела на реобликување на своето тело, половина и стомак вбризгала ботокс во лицето, образите и устата, веројатно ќе помислите дека е некоја пејачка или старлета, која претерала со хируршките зафати.

Но во случајов, таа е сопруга на познатиот пластичен хирург Филип Крафт (47) од Мајами, која е најдобра реклама за неговата вештина. Тој обелодени дека сопругата Ана (43) му служи како модел со кој привлекува нови клиенти. Таа тврди дека е воодушевена од своето ново тели, но и дека е подготвена на уште операции во случај да и ги направи нејзиниот сопруг со кој е во брак веќе 21 година.

-Филип ужива во редизајнирањето на автомобилот и куќата, а најмногу на мене. По две деца, му дозволив да ми го прави тоа, рече Ана.

Оваа Американска на почетокот го одбила предлогот на својот сопруг да се оперира, но се согласила по двете породувања.

Погледнете ја нејзината трансформација: