Џет-Сет
6. March 2017 - 13:45

Фановите полудеа: Цеца на 43 години го облече најкраткото здолниште досега!

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ (43) на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во ултра кратко здолниште и предизвика многу коментари.
 
Цеца позира во црн тесен фустан, а големо внимание привлече нејзиниот задник од кој фановите беа воодушевени. Малку се оние кои би останале рамнодушни на нејзиниот изглед.