Живот
17. October 2017 - 11:43

Фановите останаа без текст: Ќерката на Зорица Брунцлик позира во мокра маичка без градник!

Згодната Злата Аранѓеловиќ, најмалата ќерка на Зорица Брунцлик на својот Инстаграм профил поставила најпровокативна фотографија до сега, која и тоа како привлекла внимание.

Позирала во мокра маичка, а во прв план се нејзините извајани стомачни. На фотографијата се забележуваат и нејзините тетоважи, додека во уста има цигара, а коментарите од посилниот пол само се нижат.