Џет-Сет
5. April 2017 - 18:27

Еве со кого заспива Дефне во реалноста

Нема да верувате со кого љубовта на Омер  од хит серијата „Вљубениот ерген“, Дефне или поточно кажано Елчин Сангу заспива.

Таа на својот Инстаграм профил , објави фотографија во која се гледа ви чиви прегратки заспива. 

Оваа прегратка е поудобна од онаа на Омер или пак на нејзинито момче.

 Не се работи за љубовник, туку таа заспива со своето кученце.

Преслатки се зарем не!?