Џет-Сет
19. March 2018 - 11:02

Елена Ристевска направи драстична промена

Откако се појави на сцената популарната пејача Елена Ристевска е позната по долгата црна коса и моќен глас, но викеднов се одлучи за промена.

Имено таа на Инстаграм објави неколку фотографии од нејзината нова фризура, која е на границата меѓу бринети и русокоси, а за истата беше задолжен нејзиниот долгогодишен стилист. Откако ја сподели фотографијата насоцијалните мрежи, доби многу позитивни коментарио, изгледа на нејзините фанови им се доопадна ваквата промена.

Погледнете како изгледа: