Џет-Сет
8. August 2018 - 20:03

Егзотична и згодна убавица: Запознајте ја Селма од „Нашата Дениз“ во приватноста

Таа е турска актерка која на само 29 годишна возраст постигнува голем успех во турската филмска индустрија и тоа само преку неколку улоги, особено онаа на Селма во серијата „Нашата Дениз“.

Нејзиното вистинско име е Себхат Кумас и има дипломирано фотографија, а бидејќи тоа е нејзината примарна професионална љубов, Себхат обожава да фотографира, но и да ја фотографираат.

Во продолжение погледнете ја во едно поинакво секси и женствено издание:

 

A post shared by Sebahat Kumaş (@sebahat_kumas) on

 

A post shared by Sebahat Kumaş (@sebahat_kumas) on