Џет-Сет
17. December 2017 - 21:29

Едвај ги задржа: Не е се во задникот, Ники Минаж ги покажа и голите гради, фановите во транс/18+

Пејачката Ники Минаж е позната по големиот задник, а таа сега одлучи сите да ги потсети дека има и големи гради за фалење.

Ники прво на својот Инстаграм профил објави врело видео од снимањето на новиот спот...
 

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

 
... А потоа се соблече и ги покажа голите гради на кои имаше само украси за брадавиците: