Џет-Сет
16. August 2017 - 12:49

Џулија Робертс ги прошета децата во Србија

Славната холивудска актерка Џулија Робертс неодамна престојуваше во Белград со сопругот и трите деца, а кога шеташе по улица еден детаљ на сите им падна во око.
 
Имено, децата на познатата двојка се шетаа со топка со српски мотиви, знамето и грбот.