Џет-Сет
21. March 2016 - 10:39

Џастин Тимберлејк и Фарел заедно во студио подготвуваат летен хит

Што добиваме кога ќе затвориме два музички генијалци во студио? Многу хитови!

А токму тоа се очекува од Џастин Тимберлејк и Фарел Вилијамс кои се „заклучени“ во едно музичко студио.

Нивната заедничка фотографија од студиото ја споделли самиот Џастин на неговиот Инстаграм и под не напиша: „Во моментов“:

На сликата се гладаат Џастин и Фарел како уживаат во пријатен разговор.

Џастин неодамна покрена гласини за соработка со музичарот The Weeknd, кога сподели и фотографија со него на својот профил.

Но, за сето се уште ова нема официјални потврди, а нам ни останува само надеж дека момчињата серизоно ја фатиле за работа.