Џет-Сет
12. January 2017 - 9:48

Драма: Познатата пејачка падна во несвест во емисијата „Амиџи шоу“ - гледачите престрашени

Позната пејачка Милица павловиќ паднала во несвест на снимањето на емисијата „Амиџи шоу“, а снимката која осамна во јавноста ги уплаши нејзините фанови. 

Милица се смета за една од најатрактивните српски пејачки, а нејзиниот пад предизивка вистински бум на социјалните мрежи.