Џет-Сет
2. јуни 2016 - 11:02

Додека Гаги Џогани е во затвор еве што прави неговата ќерка

Aтрактивната Луна Џогани на својот Инстаграм профил објави фотографија со момчето Срѓан Сариќ со кој е во врска малку повеќе од два месеци.

И додека нејзиниот татко е во затвор бидејќи ја претепа невенчаната сопруга, таа ужива во љубовта.