Џет-Сет
17. August 2017 - 13:37

Додека Аца Лукас е во болница, еве што прави неговата поранешна сопруга

Аца Лукас наместо на настап, синоќа завршил во болница, откако му се слошило па бил задржан.

Додека тој лежи во болница, неговата поранешна сопруга Соња, одмора на море и објавува фотографии.

Таа на Инстаграм објави фотографија, на која ужива на лежалка и напишала: 

- Ги сакам утрата во тишина. Не ми требаат филтери.