Џет-Сет
11. October 2017 - 10:34

Добро погледнете: Цеца објави фотографија која добро ќе ве замисли

Фолк дивата Светлана Ражњатовиќ се почесто е активна на социјалните мрежи. 
 
Овој пат пејачката сподели фотографија на која на прв поглед изгледа поптполно нормално, но доколку се загледате, ќе вочите дека на неа се  и Анастасија и Цеца. 
 
- Близначки - напишала пејачката под фотографијата
 
Признаваме дека на прв поглед многу е тешко да се воочи која е од левата страна, а која од десната. 
 
Дивата и нејзината ќерка добија бројни коментари на сметка на нивниот изглед. 
 
 

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on