Бизарно но вистинито
12. November 2017 - 10:22

Добил два куршуми во глава затоа што бил лош во кревет: Ескорт дама не била задоволна, па пукала во клиентот

Ескорт дама е уапсена под сомнение дека му пукала на маж во глава затоа што бил лош во кревет.
 
21 годишната Мелиса волен признала дека два куршуми испукала во глава на маж кој „погрешно ја задоволувал орално“ во неговата куќа во државата Вашингтон.
 
Таа потоа едноставно си заминала од собата, а 36 годишниот маж по некое чудо преживеал, но денес не може да говори.
Во полициските документи Мелиса е опишана како личност „без емоции, ладна и урачунлива.“
 
Откако пукала во него, Мелиса му го украла наовчаникот и кредитните картице, од кои потрошила 12.000 долари.