Македонија
20. February 2018 - 15:51

Детали за несреќата кај Александар Палас - има повредени

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа што попладнево се случи во близина на хотелот „Александар Палас“ во Скопје. 

Сообраќајката се случила кога се судриле две возила кои од ударот се превртиле на кров. 

Полицијата врши увид на местото на настанот и повеќе детали се очекуваат во текот на денот.