Џет-Сет
12. July 2018 - 12:16

Дара Бубамара позираше во целосно провиден фустан и ги покажа голите гради

Познатата пејачка Дара Бубамара ги изненади фановите откако пред публиката во еден ноќен клуб во Белград се појавила во комбинација која била провокативна.Фановите пејачката ги почести со две фотографии на својот Инстаграм на кои таа позира во целосно провиден фустан.Освен што пејачката ги истакна градите,таа објави и фотографија истакнувајќи го задникот и нозете, погледнете.\