Џет-Сет
27. December 2017 - 11:15

Дали претера? - Јелена Карлеуша пред елката се сликаше целосно гола

Пејачката Јелена Карлеуша не престанува да провоцира ни кога е во празнично расположение, па нејзината фотографија на Инстаграм потполно ги шокираше фановите. 
 
Имено, естрадната ѕвезда се пофали со раскошната елка во својот дом, меѓутоа тоа не беше единственото што сакаше да го истакне. 
 
Карлеуша пред елката се фотографирала целосно гола.