Џет-Сет
29. February 2016 - 23:01

Дали нејзината ќерка личи на неа? - Еве како изгледаше Цеца пред 26 години!

Светлана Цеца Ражњатовиќ долги години е една од најпопуларните музички ѕвезди. Таа на Инстаграм објави фотографија од својата младост, на насловна страна на едно списание за кое позирала уште во 1990 година кога имала 17 години.
Нејзините фанови се воодушевени, а некои велат дека Цеца на оваа фотографија многу потсетува на нејзината ќерка Анастасија.