Живот
26. January 2017 - 10:13

Цел свет зборува - Памела спреми специјален подарок за Меланија

 
Славната актерка Памела Андерсон сака да и даде подарок на новата прва дама на Америка, сопругата на 45-от американски претседател Доналд Трамп, Меланија.
 
Таа вели дека за Меланија подготвила специјален подарок. 
 
- Ќе и пратам една од моите вештачки бунди од Русија, кои се навистина прекрасни, изјави Памела.
 
Познато е дека Памела е противник на убивањето животни и вистинските крзна, па не знае што Трамп мисли за тоа, но вели дека Меланија сигурно го дели нејзиниот став околу тоа.
 
Му порачува и на претседателот дека има и луѓе кои му мислат добро и го поддржуваат.