Џет-Сет
14. August 2017 - 17:22

Цеца со никогаш подлабоко деколте - ги остави фановите без зборови

Фолк дивата Цеца, викендов астапи во Будва и предизвика општ хаос, а фановите останаа без текст откако Цеца се појави во секси тесен фустан.

А она што доминираше на овој настап е огромното деколте на Цеца.

Сите нејзини фанови се согласни дека таа не изгледала никогаш подобро.

Погледнете: 

 

A post shared by Milena Jovanović Meja (@meja_milena) on