Џет-Сет
14. јуни 2017 - 12:51

Цеца слави роденден, а еве колку години полни - Еве како и чештиташе Анастасија

Големата ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ денес го слави својот 44. роденден роденден. По тој повод на друштвените мрежи се оглас нејзината ќерка Анастасија и тоа на пресладок начин.
 
Таа на Инстаграм објавила музичка честитка:
Денес Цеца слави роденден, а еве колку години полни - Анастасија со изненадување