Џет-Сет
16. August 2016 - 16:00

Цеца сите ги изненади - погледнете како дојде облечена на настап!

Цеца на последниот настап во Будва се појави со стајлинг кој ги шокираше сите. Иако постојано носи тоалети кои истакнуваат се, овој пат пееше во кошула и панталони.