Џет-Сет
4. November 2015 - 15:51

Цеца откри зошто никогаш повеќе нема да носи длабоко деколте!

Цеца Ражнатовиќ открила зошто во следните епизоди на музичкото натпреварување „Пинк ѕвезди“ нема да носи длабоки деколтиња.

 
Во изјавата за медиумите навела дека главниот виновник за оваа нејзина одлука е  еден маж.
-Милан Калиниќ е толку многу досаден и постојано инсистира на длабината и големината на моето деколте што ме натера да донесам одлука од сега понатаму да бидам закопчана до грло. Во инает на Милан Калиниќ- кажала Цеца.