Џет-Сет
14. September 2016 - 11:55

Цеца објави фотографија на која е без шминка

Светлана Цеца Ражњатовиќ во целосно поинакво издание кога не е е пред камерите. Цеца плени со својот изглед на сите нејзини настапи, но таа објави фотографија на која е без шминка.