Балкан
16. May 2016 - 13:44

Брутално претепан Кристијан Голубовиќ во центарот на Ниш

Според неофицијални информации вчеравечер во центарот на Ниш, група од 15 момчиња го пречекала Кристијан Голубовиќ и му нанела тешки телесни повреди.

Кристијан моментално е хоспитализиран, а наскоро ќе има повеќе информации.