Џет-Сет
19. November 2017 - 21:52

Брутална енергија во ТЛЗП: Драгана како Руслана дивееше на сцената окружена со секси мажи

Натпреварувачите во шоуто од хуманитарен карактер вечерва имаат задача да му се претстават на жирито како учесници од Евровизија.

Драгана Миќаловиќи имаше задача да ја имитира Руслана, а тоа и успеа и заработи громогласен аплауз од публиката и жирито.

Таа како претставничката на Евровизија дивееше на сцента на шоуто „Твоето лице звучи познато“, а беше опкружена со секси мажи.

-Мислев дека од минатата емисија не може подобро, ама ти докажа дека може. Честитам, рече Александра Радовиќ.

Погледнете го нејзиниот настап:

Kurir.rs, Foto: Printscreen