Џет-Сет
1. February 2016 - 21:34

Бред Пит му плукна в лице на водителот!

За време на емисијата „Помеѓу двајца пријатели“ која ја води Зак Галифанкис, Бред Пит добива незгодно прашање, а одговорот ќе ве изненади.
 
На прашањето „Дали сметаш дека луѓето се фокусираат на твојот изглед само затоа што си лош актер?“ , Бред Пит одговори со плунка.
 
Погледнете, но имајте на ум дека ова е договорена шега:
 

Never insult Brad PittLike Thug Life Videos For MoreCreated by: TaMe Flater

Posted by Thug Life Videos on Monday, March 30, 2015