Живот
17. February 2017 - 15:21

Бламирање во живо: Актерка сред интервју "несакајќи" три пати ги покажа голите гради!

Аргентинската актерка Вирџинија Гаљардо не облекла градник пред интервјуто кое се пренесувало во живо, па грдно зажалила бидејќи неколку пати излетале нејзините голи гради.

Видеото веќе е хит на Интернет, а за да го погледнете првото "излетување" на нејзините гради премотајте на 02:20.