Џет-Сет
15. January 2017 - 18:17

Бившата на Саша Ковачевиќ со гола фотографија го урна Инстаграм

Јована Јоциќ, поранешната девојка на Саша Ковачевиќ, ги запали социјалните мрежи со фотографија од туш кабина. Јована позираше целосно гола.

Поранешната девојка на популарниот поп пејач Саша Ковачевиќ и порано објавуваше провокативни фотографии, но овој пат покажа повеќе од претходно.

Foto: Printskrin/Instagram

Да потсетиме, Јована беше во четиригодишна врска со Саша Ковачевиќ. Пејачот ја остави и отпатува за Тајланд со семејството, а Јована во меѓувреме се иссели од заедничкиот стан.