Loading Video...
Фудбал
11. March 2018 - 18:58

Без победник на дуелот Силекс-Шкупи

Во Кратово еден гол на двете страни во дуелот Силекс- Шкупи со што на крајот по резултат 1-1 двете екипи мораше да се задоволат со бод иако домашниот тим буквално во последната минута имаше колосална шанса преку Арсовски да постигне победоносен погодок.