Џет-Сет
29. May 2019 - 22:47

Беше најубавата жена во Југославија: Денес има 56 години и сè уште е секс бомба

Некогашната мисица на Југославија, Ана Сасо, беше една од најубавите жени на овие простори.

Посакуваната титула ја доби во далечната 1982-ра година.

Ана денес има 56 години, а уште со својот изглед заведува каде и да се појави.

Убавицата е активна на Инстаграм каде со своите фанови споделува фотографии.

Онаму каде позира во бикини се гледа дена сè уште е секс бомба.