Балкан
9. July 2020 - 11:25

Белград: Дваесетина полицајци шутираат и удираат сo пендреци демонстрант кој лежи на улица

На социјалните мрежи се појави шокантна снимка од вчерашните протестите во Белград каде се гледа како дваесетина полицајци удираат со нозе и со пендреци демонстрант кој лежи на улицата.