Спорт плус
7. August 2017 - 12:14

Бејли, Валенсија, Погба и Марсијал на инстаграм: Македонијо, ние доаѓаме!

Ерик Бејли на својот твитер профил испрати слика на која седи заедно Антонио Валенсија, а во позадина се и Пол Погба и Антоан Марсијал. Над сликата, Бејли напиша „Македонијо, ние доаѓаме!“.
 
Манчестер Јунајтед се очекува да пристигне некаде пред 13 часот. 

 

A post shared by Eric Bailly (@ericbailly24) on