Македонија
10. February 2019 - 14:47

Баба пронајдена мртва во Скопје

На 09.02.2019 година околу 08:30 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на улицата „Македонско Косовска бригада-4“ била пронајдена почината В.Н. (78).

По наредба на јавен обвинител телото на починатата е дадено на обдукција.