Џет-Сет
16. October 2017 - 14:17

Автомобил налета на него: Популарниот пејач заврши во болница

Популарниот пејач ја скршил раката во несреќа предизвикана во Лондон, кога автомобил налетал на него.

Ед Ширан на својот Инстаграм потврди дека своите концерти ќе мора да ги одложо, зошто поради падот ја скришил раката.

Пејачот се возел на велоспиед, кога автомбоил налетал на него, па поради падот скришил рака.

-Имав несреќа на велосипед и моментално ги чекам медицинските совети кои се однеуваат на мојата турнеја. Ве мола останете тука за понатамошни информации, напиша пејачот на Инстаграм.