Loading Video...
Фудбал
11. јуни 2019 - 19:46

Ангеловски: Можеме повеќе ова не е нашата реалност

Македонската фудбалска репрезентација  доживеа непријатен пораз во квалификациите за ЕП од Австрија со 4-1. Дали поразите од Полска и Австрија не вратија во реалноста.  Прашање за селекторот Ангеловски.