Џет-Сет
20. March 2017 - 11:23

Анџелина Џоли на средба со свештено лице не носи градник, а наејзините брадавици „стрчеа„

Во четвртокот, таа се сретна со надбискупот од Кантербери, каде резговарале за мигрантската криза во Јужен Дудан и за спречување на сексуалните напади, па на средбата се појави без градник и со тоа стана мета на лоши коментари од корисниците на социјалните мрежи.
 
Надбискупот, Џастин Велби, фотографиите од нивната средба ги објави на Твитер, па корисниците за кратко време забележаа дека Џоли не носи градник, а наејзините брадавици „штрчеа„