Џет-Сет
14. November 2016 - 15:03

Анастасија сега има поголеми гради од нејзината мајка - Ќерката на Цеца стави силикони, еве како изгледа

Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на најголемата балканска ѕвезда Светлана Цеца Ражњатовиќ, уште минатата година изјавила желба да стави силикони на градите бидејќи нејзините природни гради ги сметала за мали, а тоа конечно и го направи. 

Погледнете како изгледаат новите гради на Анастасија.