Живот
10. October 2017 - 17:17

Ана возбудена објави фотографија со Бастијан, а овој детаљ на сите им се допадна!

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ заедно со сопругот Бастијан Швајнштајгер за прв пат гледала американски фудбал. 

Ана и Швајни носеле идентични дресови кои биле направени специјално за нив и двајцата го носеле истиот број 31.

Многу сум возбудена поради нашиот прв натпревар од американскиот фудбал, напишала Ана.