Џет-Сет
24. November 2017 - 17:31

Александра Пријовиќ ќе ве остави без зборови, обидете се да не гледате во нејзиното деколте

Александра Пријовиќ важи за една од најголемите ѕвезди на нашата естрада, а кога ќе видите како се појави на концертот на својот колега, ќе останете без здив.

Имено, младата Прија одлучи да ги истакне своите атрибути и тоа во црвен фустан, на радост на многу припадници на посилниот пол.

Александра овој пат играше на карта на сексепилот, па одлично и стоеше фустанот со длабоко деколте кај градите.