Џет-Сет
14. January 2017 - 20:54

Адријана Лима целосно гола го урна Инстаграм/18+

Адријана Лима со последната објава ја разгори фантазијата на фановите, а за само неколку часа доби над 170.000 лајкови.

На фотографијата Адријана позира целосно гола, а на себе има само црни кожни ракавици.

Брадавиците ги покрила со ѕвездички, а сликата предизвика еден куп коментари.

-Совршена. Секси. Жешко. Преубава. се само некои од коментарите кои се најдоа под сликата.