Џет-Сет
29. јуни 2017 - 12:36

Аца Лукас со порака за својата сакана, но поранешна сопруга!

Аца Лукас на својот Фејсбук профил објави отворено писмо до својата сопруга или како што ја нарекува во писмото "бившата љубов". Погледнете што пишува во него: