Македонија
16. May 2021 - 18:54

58-годишен маж од Гостивар пронајден мртов на работното место

На 15.05.2021 во 07.15 во СВР Тетово било пријавено дека на работно место во фирма во Гостивар бил пронајден починат Ј.Г.(58) од Гостивар. Екипа на Итна медицинска помош констатирала смрт, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.